KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Tryck 6754835
nr 675 4835
Anders Zorn
(1860-1920), Sverige
Tryck, efter Anders Zorn, (osignerad), 23x16
måndag 10 januari 2011
Anders Zorn
Läs mer om Anders Zorn